ECA-2GM4R7B
PanasonicPanasonic
ECA-2GM4R7B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECA-2GM4R7B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.ECA-2GM4R7B.pdf2.ECA-2GM4R7B.pdf3.ECA-2GM4R7B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
ECA-2GM4R7Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECA-2GM4R7B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 663033 pcs Datuen fitxa 1.ECA-2GM4R7B.pdf2.ECA-2GM4R7B.pdf3.ECA-2GM4R7B.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series M Ripple Current @ maiztasuna baxua 72mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 122.4mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak ECA2GM4R7B
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4.7µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECA-2VHG101
ECA-2VHG101
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Stockean: 56488 pcs
Deskarga: ECA-2VHG101.pdf
RFQ
ECA-2GM4R7
ECA-2GM4R7
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL