ECA-2GHG330B
PanasonicPanasonic
ECA-2GHG330B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECA-2GHG330B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: ECA-2GHG330B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
ECA-2GHG330Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECA-2GHG330B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 152893 pcs Datuen fitxa ECA-2GHG330B.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series NHG Ripple Current @ maiztasuna baxua 195mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 292.5mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak ECA2GHG330B
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF