ECA-1HHG010
PanasonicPanasonic
ECA-1HHG010 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECA-1HHG010
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: ECA-1HHG010.pdf
  • Mezua
ECA-1HHG010ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECA-1HHG010 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4805 pcs Datuen fitxa ECA-1HHG010.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series NHG Ripple Current @ maiztasuna baxua 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 20mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak ECA1HHG010
P5563
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECA-1HHG100
ECA-1HHG100
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 362226 pcs
Deskarga: ECA-1HHG100.pdf
RFQ
ECA-1HHG010I
ECA-1HHG010I
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL