ECA-1CHG103
PanasonicPanasonic
ECA-1CHG103 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECA-1CHG103
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: ECA-1CHG103.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECA-1CHG103ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECA-1CHG103 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40227 pcs Datuen fitxa ECA-1CHG103.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series NHG Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.06A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.369A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak ECA1CHG103
P5538
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10000µF