ECA-1CHG100
PanasonicPanasonic
ECA-1CHG100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECA-1CHG100
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: ECA-1CHG100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
ECA-1CHG100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECA-1CHG100 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1817596 pcs Datuen fitxa ECA-1CHG100.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series NHG balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak ECA1CHG100
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can kapazitantzia 10µF