DZ4J150K0R
PanasonicPanasonic
DZ4J150K0R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DZ4J150K0R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 15V SMINI4
Fitxak: DZ4J150K0R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DZ4J150K0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DZ4J150K0R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 15V SMINI4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 855368 pcs Datuen fitxa DZ4J150K0R.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 15V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 10mA
tolerantzia - Hornitzaileen gailuen paketea SMini4-F3-B
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, Flat Leads
Beste izenak DZ4J150K0R-ND
DZ4J150K0RTR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 40 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode Array 2 Independent 15V 200mW SMini4-F3-B Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 11V