DZ3S100D0L
PanasonicPanasonic
DZ3S100D0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DZ3S100D0L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 10V SSMINI3
Fitxak: DZ3S100D0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DZ3S100D0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DZ3S100D0L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 10V SSMINI3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 221463 pcs Datuen fitxa DZ3S100D0L.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 10V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 10mA
tolerantzia - Hornitzaileen gailuen paketea SSMini3-F3-B
Series - Energia - Max 150mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SC-89, SOT-490
Beste izenak DZ3S100D0LDKR Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 30 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 10V 150mW SSMini3-F3-B Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 7V