DZ2W30000L
PanasonicPanasonic
DZ2W30000L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DZ2W30000L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 30V 1W MINI2
Fitxak: DZ2W30000L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DZ2W30000Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DZ2W30000L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena DIODE ZENER 30V 1W MINI2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 222490 pcs Datuen fitxa DZ2W30000L.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 30V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea Mini2-F3-B
Series - Energia - Max 1W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SOD-123F
Beste izenak DZ2W30000LDKR Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 30 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 30V 1W ±5% Surface Mount Mini2-F3-B Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 21V