DSP1A-L-DC24V
PanasonicPanasonic
DSP1A-L-DC24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSP1A-L-DC24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Fitxak: DSP1A-L-DC24V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
DSP1A-L-DC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSP1A-L-DC24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18102 pcs Datuen fitxa DSP1A-L-DC24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 30VDC - Max
Series DSP Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 8A
Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO) Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Latching, Single Coil
Bobina erresistentzia 3.84 kOhms Coil Power 150 mW
Bobina korrontea 6.3mA