DS4E-S-DC24V
PanasonicPanasonic
DS4E-S-DC24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DS4E-S-DC24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Fitxak: DS4E-S-DC24V.pdf
  • Mezua
DS4E-S-DC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DS4E-S-DC24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4295 pcs Datuen fitxa DS4E-S-DC24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 16.8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 220VDC - Max
Series DS Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-1616 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 10ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Amber Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa 4PDT (4 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 2.88 kOhms
Coil Power 200 mW Bobina korrontea 8.3mA