DS371506-CA
PanasonicPanasonic
DS371506-CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DS371506-CA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 50UF 10% 370VAC QC TERM
Fitxak: DS371506-CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DS371506-CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DS371506-CA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 50UF 10% 370VAC QC TERM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11592 pcs Datuen fitxa DS371506-CA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 370V
tolerantzia ±10% Bukaera Quick Connect, Disconnect
Tamaina / dimentsioa 1.988" Dia (50.50mm) Series DMF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak BUM37X5005C
DS371506CA
P9669
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Muntaketa mota Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.709" (18.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 4.409" (112.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 50µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapazitantzia 50µF