DS2E-ML2-DC1.5V
PanasonicPanasonic
DS2E-ML2-DC1.5V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DS2E-ML2-DC1.5V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Fitxak: DS2E-ML2-DC1.5V.pdf
  • Mezua
DS2E-ML2-DC1.5Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DS2E-ML2-DC1.5V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3093 pcs Datuen fitxa DS2E-ML2-DC1.5V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 1.05 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 220VDC - Max
Series DS Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Amber
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A
Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au) Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 1.5VDC Bobina mota Latching, Dual Coil
Bobina erresistentzia 6.3 Ohms Coil Power 360 mW
Bobina korrontea 240mA