DS1E-M-DC1.5V
PanasonicPanasonic
DS1E-M-DC1.5V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DS1E-M-DC1.5V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
Fitxak: DS1E-M-DC1.5V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DS1E-M-DC1.5Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DS1E-M-DC1.5V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18201 pcs Datuen fitxa DS1E-M-DC1.5V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 1.05 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.15 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 220VDC - Max
Series DS Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-4025-5
DS1E-M-DC1.5V-ND
DS1EMDC15V
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 10ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Amber Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 1.5VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 5.6 Ohms
Coil Power 400 mW Bobina korrontea 267mA