CP1SA-12V-Z
PanasonicPanasonic
CP1SA-12V-Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP1SA-12V-Z
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 12V
Fitxak: CP1SA-12V-Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
600 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
CP1SA-12V-Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP1SA-12V-Z fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42031 pcs Datuen fitxa CP1SA-12V-Z.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 7.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 14VDC - Nom
Series CP Askatu ordua 10ms
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 255-3417-2
CP1SA-12V-Z-ND
CP1SA12VZ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 20A Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 225 Ohms
Coil Power 640 mW Bobina korrontea 53.3mA