CM1A-P-12V
PanasonicPanasonic
CM1A-P-12V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM1A-P-12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V
Fitxak: CM1A-P-12V.pdf
  • Mezua
CM1A-P-12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM1A-P-12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3731 pcs Datuen fitxa CM1A-P-12V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 7 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 14VDC - Nom
Series CM Askatu ordua 10ms
Packaging Bulk Beste izenak 255-2736
CM1A-P-12V-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 35A Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 96 Ohms
Coil Power 1.5 W Bobina korrontea 125mA