CB1AHF-R-12V
PanasonicPanasonic
CB1AHF-R-12V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CB1AHF-R-12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V
Fitxak: CB1AHF-R-12V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CB1AHF-R-12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CB1AHF-R-12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21042 pcs Datuen fitxa CB1AHF-R-12V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 7 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa Plug In, Quick Connect - Multiple Sizes Tentsio aldatzea 14VDC - Nom
Series CB Askatu ordua 15ms
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak Resistor, Sealed - Flux Protection Kontaktuen balorazioa (oraingo) 70A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 89.5 Ohms Coil Power 1.6 W
Bobina korrontea 134mA