CB1-D-P-24V
PanasonicPanasonic
CB1-D-P-24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CB1-D-P-24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
Fitxak: CB1-D-P-24V.pdf
  • Mezua
CB1-D-P-24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CB1-D-P-24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3841 pcs Datuen fitxa CB1-D-P-24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 14 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 28VDC - Nom
Series CB Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 15ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Diode, Sealed - Fully
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 20A Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 320 Ohms
Coil Power 1.8 W Bobina korrontea 75.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CB1-D-12V
CB1-D-12V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Stockean: 5738 pcs
Deskarga: CB1-D-12V.pdf
RFQ
CB1-D-24V
CB1-D-24V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
Stockean: 4463 pcs
Deskarga: CB1-D-24V.pdf
RFQ
CB1-24V
CB1-24V