ARV23A24Q
PanasonicPanasonic
ARV23A24Q Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ARV23A24Q
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RV COAXIAL SWITCH
Fitxak: 1.ARV23A24Q.pdf2.ARV23A24Q.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 117 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 117 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
ARV23A24Qren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ARV23A24Q fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RV COAXIAL SWITCH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 117 pcs Datuen fitxa 1.ARV23A24Q.pdf2.ARV23A24Q.pdf
Tentsioa - hornidura 24V topologia Reflective
Testen maiztasuna 18GHz Hornitzaileen gailuen paketea Module
Series - RF motakoa General Purpose
Packaging Bulk Pakete / kasua Module, SMA Connectors
P1dB - Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
isolamendua 60dB (min) Txertatze galera 0.7dB (max)
inpedantzia 50 Ohm IIP3 -
Maiztasun-tartea DC ~ 18GHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza RF Switch IC General Purpose SPDT 18GHz 50 Ohm Module Zirkuitua SPDT