ARJ22A12Z
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ARJ22A12Z
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena ARJ RELAY RF 2 FORM C 12V
Fitxak: ARJ22A12Z.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 975 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 975 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
ARJ22A12Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ARJ22A12Z fabrikatzailea Panasonic
deskribapena ARJ RELAY RF 2 FORM C 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 975 pcs Datuen fitxa ARJ22A12Z.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ARJ22A24
ARJ22A24
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY RF DPDT 300MA 24V
Stockean: 891 pcs
Deskarga: ARJ22A24.pdf
RFQ
ARJ22A12
ARJ22A12
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY RF DPDT 300MA 12V