AQF2AD1-3/28VDC
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AQF2AD1-3/28VDC
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 2A 3-60V
Fitxak: 1.AQF2AD1-3/28VDC.pdf2.AQF2AD1-3/28VDC.pdf
  • Mezua
AQF2AD1-3/28VDCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AQF2AD1-3/28VDC fabrikatzailea Panasonic
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 2A 3-60V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6778 pcs Datuen fitxa 1.AQF2AD1-3/28VDC.pdf2.AQF2AD1-3/28VDC.pdf
Tentsioa - Karga 3V ~ 60V Tentsioa - Input 3 ~ 28VDC
Amaiera estiloa Plug In Hornitzaileen gailuen paketea -
Series AQ-F Packaging Bulk
Pakete / kasua - Irteerako mota DC
Beste izenak 255-3759
AQF2AD1-3/28VDC-ND
AQF2AD1328VDC
Muntaketa mota Socketable
Uneko karga 2A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant