AQ2A2-J-ZP3/28VDC
PanasonicPanasonic
AQ2A2-J-ZP3/28VDC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AQ2A2-J-ZP3/28VDC
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 2A 75-250V
Fitxak: 1.AQ2A2-J-ZP3/28VDC.pdf2.AQ2A2-J-ZP3/28VDC.pdf
  • Mezua
AQ2A2-J-ZP3/28VDCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AQ2A2-J-ZP3/28VDC fabrikatzailea Panasonic
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 2A 75-250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4968 pcs Datuen fitxa 1.AQ2A2-J-ZP3/28VDC.pdf2.AQ2A2-J-ZP3/28VDC.pdf
Tentsioa - Karga 75V ~ 250V Tentsioa - Input 3 ~ 28VDC
Amaiera estiloa PC Pin Hornitzaileen gailuen paketea -
Series AQ1 Packaging Bulk
Pakete / kasua Module Irteerako mota AC, Zero Cross
Beste izenak 255-3775
AQ2A2-J-ZP3/28VDC-ND
AQ2A2JZP328VDC
Muntaketa mota Through Hole
Uneko karga 2A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant