APT1212AZ
PanasonicPanasonic
APT1212AZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APT1212AZ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP
Fitxak: APT1212AZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
APT1212AZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APT1212AZ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107690 pcs Datuen fitxa APT1212AZ.pdf
Zero Crossing Circuit Yes Tentsioa - Off egoera 600V
Tentsioa - isolamendua 5000Vrms Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.21V
Aktibatu denbora 100µs (Max) Hornitzaileen gailuen paketea 6-DIP
Estatikoa dV / dt (Min) 500V/µs Series APT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-DIP (0.300", 7.62mm), 5 Leads
Irteerako mota Triac Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Kanalen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Optoisolator Triac Output 5000Vrms 1 Channel 6-DIP Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 100mA
Uneko - LED trikatzailea (Ift) (Max) 10mA Uneko - Eutsi (Ih) 3.5mA
Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 50mA Homologazioak cUR, VDE