AM51635A63N-A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AM51635A63N-A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
Fitxak: AM51635A63N-A.pdf
  • Mezua
AM51635A63N-Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AM51635A63N-A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7064 pcs Datuen fitxa AM51635A63N-A.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Amaiera estiloa Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Aldatu funtzioa Off-Mom
Series AM5 Askatasunaren indarra 60gf
Pretravel 0.063" (1.6mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.035" (0.9mm) Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Kargu operatiboa 0.815" (20.7mm) Indar operatiboa 320gf
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 10,000,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Cadmium Free
Bizitza elektrikoa 100,000 Cycles Bidaia diferentziala 0.020" (0.5mm)
Uneko balorazioa 16A (AC), 600mA (DC) Zirkuitua SPST-NO