ALZ52B48TW
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALZ52B48TW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena ALZ RELAY 1 FORM A 48V
Fitxak: ALZ52B48TW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ALZ52B48TWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALZ52B48TW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena ALZ RELAY 1 FORM A 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29217 pcs Datuen fitxa ALZ52B48TW.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Relay Coil
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ALZ52B24
ALZ52B24
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Stockean: 32277 pcs
Deskarga: ALZ52B24.pdf
RFQ
ALZ52B24W
ALZ52B24W
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: ALZ RELAY 1 FORM A 24V
Stockean: 42044 pcs
Deskarga: ALZ52B24W.pdf
RFQ
ALZ52B48T
ALZ52B48T
deskribapena: ALZ RELAY 1 FORM A 48V
Deskarga: ALZ52B48T.pdf
ALZ52B48
ALZ52B48