ALZ21B12W
PanasonicPanasonic
ALZ21B12W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALZ21B12W
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Fitxak: ALZ21B12W.pdf
  • Mezua
ALZ21B12Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALZ21B12W fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3207 pcs Datuen fitxa ALZ21B12W.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 8.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 440VAC - Max
Series ALZ Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 15ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 16A
Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO) Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 360 Ohms Coil Power 400 mW
Bobina korrontea 33.3mA