AKT9213200
PanasonicPanasonic
AKT9213200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT9213200
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Fitxak: AKT9213200.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 382 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 382 pcs
  • Mezua
AKT9213200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT9213200 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 382 pcs Datuen fitxa AKT9213200.pdf
pisu 0.816 lb (370.13g) Tentsioa - hornidura 24VAC/DC
Series KT9 Panela ebakitzeko neurriak Square - 92.00mm x 92.00mm
Irteerako mota Analog, Relay Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 4, 4 Muntaketa mota Panel Mount
Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant