AKT9212100
PanasonicPanasonic
AKT9212100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT9212100
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Fitxak: AKT9212100.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 339 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 339 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
AKT9212100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT9212100 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 339 pcs Datuen fitxa AKT9212100.pdf
pisu 0.816 lb (370.13g) Tentsioa - hornidura 24VAC/DC
Series KT9 Panela ebakitzeko neurriak Square - 92.00mm x 92.00mm
Irteerako mota Relay, Voltage (External SSR) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 4, 4 Muntaketa mota Panel Mount
Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ezaugarriak - Bistaratze mota LED - Dual Color Characters
Erakutsi karaktereak - Altuera 0.710" (18.00mm), 0.520" (13.20mm) Deskribapen zehatza Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 24VAC/DC Panel Mount
Kontrol-metodoa On/Off, Proportional (PID) Komunikazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AKT92112101
AKT92112101
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Stockean: 208 pcs
Deskarga: AKT92112101.pdf
RFQ
AKT92121001
AKT92121001
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT