AKT8213100
PanasonicPanasonic
AKT8213100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT8213100
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Fitxak: AKT8213100.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 489 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 489 pcs
  • Mezua
AKT8213100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT8213100 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 489 pcs Datuen fitxa AKT8213100.pdf
pisu 0.529 lb (239.95g) Tentsioa - hornidura 24VAC/DC
Series KT8 Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Analog, Relay Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 4, 4 Muntaketa mota Panel Mount
Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant