AKT8212100
PanasonicPanasonic
AKT8212100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT8212100
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Fitxak: AKT8212100.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 449 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 449 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
AKT8212100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT8212100 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 449 pcs Datuen fitxa AKT8212100.pdf
pisu 0.529 lb (239.95g) Tentsioa - hornidura 24VAC/DC
Series KT8 Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Relay, Voltage (External SSR) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 4, 4 Muntaketa mota Panel Mount
Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant