AKT8113200
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT8113200
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Fitxak: AKT8113200.pdf
  • Mezua
AKT8113200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT8113200 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6469 pcs Datuen fitxa AKT8113200.pdf
pisu 0.529 lb (239.95g) Tentsioa - hornidura 100 ~ 240VAC
Series KT8 Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Analog, Relay Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 4, 4 Muntaketa mota Panel Mount
Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ezaugarriak - Bistaratze mota LED - Dual Color Characters
Erakutsi karaktereak - Altuera 0.441" (11.20mm), 0.441" (11.20mm) Deskribapen zehatza Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount