AKT8112201
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT8112201
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT
Fitxak: AKT8112201.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 344 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 344 pcs
  • Mezua
AKT8112201ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT8112201 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 344 pcs Datuen fitxa AKT8112201.pdf
pisu 0.529 lb (239.95g) Tentsioa - hornidura 100 ~ 240VAC
Series KT8 Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Relay (2), Voltage (External SSR) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 4, 4 Muntaketa mota Panel Mount
Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ezaugarriak Heater Fault Detection Bistaratze mota LED - Dual Color Characters
Erakutsi karaktereak - Altuera 0.441" (11.20mm), 0.441" (11.20mm) Deskribapen zehatza Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount