AKT4H1121002
PanasonicPanasonic
AKT4H1121002 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT4H1121002
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT
Fitxak: AKT4H1121002.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 403 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 403 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
AKT4H1121002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT4H1121002 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 403 pcs Datuen fitxa AKT4H1121002.pdf
pisu 0.265 lb (120.2g) Tentsioa - hornidura 100 ~ 240VAC
Series KT4H Panela ebakitzeko neurriak Square - 45.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Relay, Voltage (External SSR) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 4, 4 Muntaketa mota Panel Mount
Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ezaugarriak - Bistaratze mota LED - Dual Color Characters
Erakutsi karaktereak - Altuera 0.472" (12.00mm), 0.240" (6.00mm) Deskribapen zehatza Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount