AKT4B2131002
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT4B2131002
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROCESS 24V
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 344 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 344 pcs
  • Mezua
AKT4B2131002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT4B2131002 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROCESS 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 344 pcs Datuen fitxa
pisu 0.265 lb (120.2g) Tentsioa - hornidura 24VAC/DC
Series KT4B Panela ebakitzeko neurriak Square - 45.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Analog, Relay Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 4, 4 Muntaketa mota Panel Mount
Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ezaugarriak - Bistaratze mota LED - Dual Color Characters
Erakutsi karaktereak - Altuera 0.472" (12.00mm), 0.240" (6.00mm) Deskribapen zehatza Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 24VAC/DC Panel Mount
Kontrol-metodoa On/Off, Proportional (PID) Komunikazioak RS-485 (Modbus)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AKT4B213120
AKT4B213120
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CONTROL TEMP/PROCESS 24V
Stockean: 384 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Panasonic