AKT41131001
PanasonicPanasonic
AKT41131001 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT41131001
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Fitxak: AKT41131001.pdf
  • Mezua
AKT41131001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT41131001 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5375 pcs Datuen fitxa AKT41131001.pdf
pisu 0.287 lb (130.18g) Tentsioa - hornidura 100 ~ 240VAC
Series KT4 Panela ebakitzeko neurriak Square - 45.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Analog, Relay Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 4, 4 Muntaketa mota Panel Mount
Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ezaugarriak - Bistaratze mota LED - Dual Color Characters
Erakutsi karaktereak - Altuera 0.401" (10.20mm), 0.347" (8.80mm) Deskribapen zehatza Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount