AKT4112200
PanasonicPanasonic
AKT4112200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT4112200
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT
Fitxak: AKT4112200.pdf
  • Mezua
AKT4112200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT4112200 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5757 pcs Datuen fitxa AKT4112200.pdf
pisu 0.287 lb (130.18g) Tentsioa - hornidura 100 ~ 240VAC
Series KT4 Panela ebakitzeko neurriak Square - 45.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Relay, Voltage (External SSR) Beste izenak 1110-2932
AKT4112200-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 4, 4
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant Ezaugarriak -
Bistaratze mota LED - Dual Color Characters Erakutsi karaktereak - Altuera 0.401" (10.20mm), 0.347" (8.80mm)
Deskribapen zehatza Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount Kontrol-metodoa On/Off, Proportional (PID)