AKT2212200
PanasonicPanasonic
AKT2212200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKT2212200
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Fitxak: AKT2212200.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 428 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 428 pcs
  • Mezua
AKT2212200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKT2212200 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 428 pcs Datuen fitxa AKT2212200.pdf
pisu 0.265 lb (120.2g) Tentsioa - hornidura 24VAC/DC
Series KT2 Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 45.00mm x 22.20mm
Irteerako mota Relay, Solid State, Voltage (External SSR) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 5 Muntaketa mota Panel Mount
Sarreraren irismena -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant