AH72507559-A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AH72507559-A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena SWITCH SNAP ACT SPST-NC 15A 250V
Fitxak: AH72507559-A.pdf
  • Mezua
AH72507559-Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AH72507559-A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena SWITCH SNAP ACT SPST-NC 15A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3853 pcs Datuen fitxa AH72507559-A.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Amaiera estiloa Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series AH7 Askatasunaren indarra 100gf
Pretravel 0.063" (1.6mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.030" (0.76mm) Tenperatura operatiboa -25°C ~ 80°C
Kargu operatiboa 0.579" (14.7mm) Indar operatiboa 400gf
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 10,000,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 100,000 Cycles Bidaia diferentziala 0.016" (0.4mm)
Uneko balorazioa 15A (AC), 600mA (DC) Zirkuitua SPST-NC