AH71534569-A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AH71534569-A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Fitxak: AH71534569-A.pdf
  • Mezua
AH71534569-Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AH71534569-A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3700 pcs Datuen fitxa AH71534569-A.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Amaiera estiloa Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series AH7 Askatasunaren indarra 5.099gf
Pretravel 0.296" (7.5mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.087" (2.2mm) Tenperatura operatiboa -25°C ~ 80°C
Kargu operatiboa 0.602" (15.3mm) Indar operatiboa 30gf
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 10,000,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 100,000 Cycles Bidaia diferentziala 0.086" (2.2mm)
Uneko balorazioa 10A (AC), 600mA (DC) Zirkuitua SPDT