AGQ21TA24
PanasonicPanasonic
AGQ21TA24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AGQ21TA24
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V
Fitxak: AGQ21TA24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
AGQ21TA24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AGQ21TA24 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34988 pcs Datuen fitxa AGQ21TA24.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 18 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 125VAC, 110VDC - Max
Series AGQ TH Askatu ordua 4ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 4ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Latching, Single Coil
Bobina erresistentzia 4.8 kOhms Coil Power 120 mW
Bobina korrontea 5.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AGQ21TA12Z
AGQ21TA12Z
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V
Stockean: 41180 pcs
Deskarga: AGQ21TA12Z.pdf
RFQ
AGQ21TA24Z
AGQ21TA24Z
fabrikatzaileak: Panasonic