AGQ21006
PanasonicPanasonic
AGQ21006 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AGQ21006
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Fitxak: AGQ21006.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
AGQ21006ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AGQ21006 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24954 pcs Datuen fitxa AGQ21006.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 4.5 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 125VAC, 110VDC - Max
Series AGQ Askatu ordua 4ms
Erlazio mota Telecom Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 4ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Telecom Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A
Bobina tentsioa 6VDC Bobina mota Latching, Single Coil
Bobina erresistentzia 257 Ohms Coil Power 100 mW
Bobina korrontea 16.7mA