AGN210S12Z
PanasonicPanasonic
AGN210S12Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AGN210S12Z
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Fitxak: AGN210S12Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
AGN210S12Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AGN210S12Z fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35874 pcs Datuen fitxa AGN210S12Z.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 125VAC, 110VDC - Max
Series AGN Askatu ordua 4ms
Erlazio mota Telecom Packaging Tape & Reel (TR)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 4ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Latching, Single Coil
Bobina erresistentzia 1.44 kOhms Coil Power 100 mW
Bobina korrontea 8.3mA