AGN200A24
PanasonicPanasonic
AGN200A24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AGN200A24
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Fitxak: AGN200A24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
AGN200A24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AGN200A24 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16550 pcs Datuen fitxa AGN200A24.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 18 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 125VAC, 110VDC - Max
Series AGN Askatu ordua 4ms
Erlazio mota Telecom Packaging Tube
Beste izenak 255-1235
255-1235-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 4ms Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A Harremanetarako materiala Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 2.5 kOhms
Coil Power 230 mW Bobina korrontea 9.6mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AGN200A4HZ
AGN200A4HZ
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Stockean: 20192 pcs
Deskarga: AGN200A4HZ.pdf
RFQ
AGN200S03
AGN200S03
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 24333 pcs
Deskarga: AGN200S03.pdf
RFQ
AGN200A24X
AGN200A24X