ADQ23Q012
PanasonicPanasonic
ADQ23Q012 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADQ23Q012
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Fitxak: ADQ23Q012.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Mezua
ADQ23Q012ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADQ23Q012 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4787 pcs Datuen fitxa ADQ23Q012.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 8.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series ADQ Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Beste izenak 255-1443 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 30A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO)
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Latching, Dual Coil Bobina erresistentzia 144 Ohms
Coil Power 1 W Bobina korrontea 83.3mA