8TPE100MAZB
PanasonicPanasonic
8TPE100MAZB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8TPE100MAZB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 100UF 8V 1411
Fitxak: 1.8TPE100MAZB.pdf2.8TPE100MAZB.pdf3.8TPE100MAZB.pdf4.8TPE100MAZB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
8TPE100MAZBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8TPE100MAZB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP TANT POLY 100UF 8V 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 8V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series POSCAP™ TPE balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Beste izenak P16641CT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea B2 Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 35 mOhm Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 8V 1411 (3528 Metric) 35 mOhm
kapazitantzia 100µF