6THE150MI
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
6THE150MI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6THE150MI
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Fitxak: 1.6THE150MI.pdf2.6THE150MI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
6THE150MIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6THE150MI fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53979 pcs Datuen fitxa 1.6THE150MI.pdf2.6THE150MI.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia 150µF Hornitzaileen gailuen paketea D2E
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series POSCAP™ TH
RoHS egoera Digi-Reel® polarizazio 2917 (7343 Metric)
Beste izenak PCE5142DKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 5 (48 Hours)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 6THE150MI Bizitza @ tenperatura. 18 mOhm @ 100kHz
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 150µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm @ 100kHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 eskaerak 1000 Hrs @ 125°C