6TAE330ML
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6TAE330ML
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Fitxak: 6TAE330ML.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
6TAE330MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6TAE330ML fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121915 pcs Datuen fitxa 6TAE330ML.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia 330µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Hornitzaileen gailuen paketea D3L Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series POSCAP™ TA RoHS egoera Tape & Reel (TR)
polarizazio 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 6TAE330ML Bizitza @ tenperatura. 25 mOhm
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 330µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 eskaerak 2000 Hrs @ 105°C