6SVPE220MW
PanasonicPanasonic
6SVPE220MW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6SVPE220MW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: 6SVPE220MW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
6SVPE220MWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6SVPE220MW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147085 pcs Datuen fitxa 6SVPE220MW.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm) Series OS-CON™, SVPE
Ripple Current @ maiztasuna baxua 157.5mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 3.15A @ 100kHz
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak P16836CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm
Deskribapen zehatza 220µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 15 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF