50SEK120M
PanasonicPanasonic
50SEK120M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50SEK120M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V T/H
Fitxak: 1.50SEK120M.pdf2.50SEK120M.pdf3.50SEK120M.pdf4.50SEK120M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
50SEK120Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50SEK120M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series OS-CON™, SEK
Ripple Current @ maiztasuna baxua 67.5mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 1.35A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P122633
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 20 mOhm
Deskribapen zehatza 120µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 1000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 120µF