4TAE220MI
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4TAE220MI
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 220UF 4V 2917
Fitxak: 4TAE220MI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
4TAE220MIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4TAE220MI fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP TANT POLY 220UF 4V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55365 pcs Datuen fitxa 4TAE220MI.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series POSCAP™ TA balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak P123542DKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D2E Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 18 mOhm Deskribapen zehatza 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm
kapazitantzia 220µF