4SEPC560MW+TSS
PanasonicPanasonic
4SEPC560MW+TSS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4SEPC560MW+TSS
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Fitxak: 4SEPC560MW+TSS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
4SEPC560MW+TSSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4SEPC560MW+TSS fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103284 pcs Datuen fitxa 4SEPC560MW+TSS.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm) Series OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ maiztasuna baxua 280mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 5.6A @ 100kHz
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P16411CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 mOhm
Deskribapen zehatza 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 560µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4SEPC680M+TS
4SEPC680M+TS
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H
Stockean: 208360 pcs
Deskarga: 4SEPC680M+TS.pdf
RFQ
4SEP560M+TSS
4SEP560M+TSS
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Stockean: 150801 pcs
Deskarga: 4SEP560M+TSS.pdf
RFQ
4SEPC560M+TS
4SEPC560M+TS